Meky Žbirka se při natáčení nového alba setkal s Lennonem

Neuplynul ještě ani rok od doby, kdy se Meky Žbirka setkal v Praze s "živým" Broukem Paul McCartneym. Bývalý člen Beatles mu v šatně dokonce zahrál svou novou píseň Follow Me, kterou pak Meky zařadil jako bonus na své album Live.
Během nahrávání zažil Meky něco, co bude opět patřit k jeho nezapomenutelným zážitkům. "Zažil jsem malý šok, když jsem se dozvěděl, že ve vedlejší nahrávací místnosti studia SONO, kde zrovna točím nové písničky, právě zpívá syn Johna Lennona Julian."
Dvaačtyřicetiletý zpěvák, jenž má hlas velice podobný otci, pobýval v Česku čtyři dny, z toho dva dny pracoval ve studiu SONO v Nouzově u Prahy. Tam připravuje své album jeho přítel, klavírista a zpěvák Gregory Darling. Lennon, jenž se snažil svůj pobyt maximálně utajit, Darlingovi zpíval ve dvou písních.
Pro Miroslava žbirku byl Lennonův příjezd další další ze série neuvěřitelných náhod. "Zvláště, když se zajímám o vše kolem Beatles. A teď si představte, že pracuji ve studiích, kde také nahrává Julian Lennon. To je neuvěřitelné,"říká Žbirka. Stále s sebou nosí fotku ze svého loňského setkání s Paulem McCartneym v Praze. "Julian Lennon se mi podepsal na rub té fotky. Zrovna jsem měl na sobě stejné věci jako při setkání s Paulem McCartneym, totéž tričko i sluneční brýle. Nikdo mi pak nechtěl uvěřit, že jsem to nezaranžoval," říká Miroslav Žbirka.