Links
T.U.B.L.A. The Unofficial Beatles Lyrics Archive-Stephan Augustsson je obrovský fanda Beatles a v jeho archívu najdete všechny texty jak skupiny, tak jednotlivých Beatlů, včetně přehledu všech singlů a alb
Instant Karma! Oficiální webové stránky Johna, Yoko, Juliana a Seana
John Lennon Day Podepište se, prosím, pod petici za Den Johna Lennona za Mír a Lásku na Zemi
Bagism Bagism-Sam Choukri vytvořil tyto docela vyvedené stránky o Johnu Lennonovi. Mimo jiné možnost procvičit znalost angličtiny ve kvízu nebo koupit CD, LP, plakáty, trička atd.
John Lennon Muzeum V japonské Saitamě se nachází Muzeum Johna Lennona
Progline Progline-noty všech žánrů zdarma, průvodce progresivním rockem a art rockem
Czech Beatlemania Beatlemania-celorepublikový klub Beatlemaniaků vydává svůj vlastní časopis, pořádá koncerty, zájezdy a vyvíjí spoustu dalších aktivit u kterých se jistě nebudete nudit. A hlavně stále přijímá nové členy do svých řad!!
John Lennon The Official Site Oficiální stránky Johna Lennona
Working Class Hero Working Class Hero-biografie, alba, video, akordy, MIDI jukebox, Lennon E-cards a mnoho dalšího
Bob Gruen, Rock n´ Roll PhotographerBob Gruen´s photos Bob Gruen je fotograf, který se zaměřuje především na hvězdy hudebního nebe. Byl nejen přítelem Johna a Yoko, ale hlavně jejich osobním fotografem a zhotovil s nimi celou řadu známých snímků.
Dreamsite je jedna z nejlepších stránek o Johnu Lennonovi. Bohatá fotogalerie, přehled alb, textů, citátů...
Over 2000 beatles books Říká se, že každý týden na celém světě vyjde jedna kniha o Beatles.Martin Klaus je vášnivým sběratelem těchto knih a tak není divu, že je tvůrcem i správcem stránek, které velice přehledně popisují více než 2500 knih s beatlesáckou tématikou.
Serve Yourself/Lennon In The Revolutions - Punk Opera by Russian group The OZ The OZ - v ruském městě St. Petersburg hraje kapela The OZ, která má v plánu vytvořit punk-rockovou operu pod názvem Serve Yourself/Lennon In The Revolutions. Na webových stránkách youtube.com a myspace.com již umístila pár svých post punkových verzí Lennonových písní